KNIHA COACH

Skutočný príbeh Milana Tkáča plný úspechov a vzostupov, ale aj pádov a dokonca aj väzenia. Peniaze, zrada, cudzina, podraz, nový biznis, ďalšia zrada – tak vyzerala jeho cesta na vrchol cez
najväčšie životné pády. Bezpochyby jeden z najmotivačnejších slovenských príbehov moderných čias.

ČO SA Z KNIHY DOZVIETE?

Pútavý príbeh, v ktorom sa skutočné osudy preplietajú s krimi, dobrodružstvom a thrillerom. Zaujme čitateľa, ktorý má rád napätie, zvraty a dobrodružstvo. V príbehu sa dozviete, ako sa hlavný
hrdina popasoval s tými najväčšími ranami osudu. A tiež, ako cez všetky životné pády vždy znovu a znovu vybudoval ďalší funkčný biznis.

Úplná pravdivosť príbehu

Autor si dal na pravdivosti skutočne záležať. Príbeh je 100%-tne pravdivý. Jediná vec, ktorá musela byť pozmenená sú mená postáv, aby vydanie knihy nenarušilo ich súkromie.

Šokujúce zážitky

Neuveriteľná cesta po húsenkovej dráhe životom, v ktorej spolu s autorom prežijete najväčšie pády a tie najúžasnejšie úspechy.

Tvrdosť bez servítky

Autenticita a drsnosť jednotlivých pasáží je zachovaná a neberie ohľad na slabšiu povahu čitateľa. Autorov zámer povedať skutočnú pravdu tak vytvoril mimoriadne pútavé čítanie.

Úspechy knihy

Pre výnimočné odozvy z mimoriadneho 1. vydania sa plánuje aj sfilmovanie príbehu. V súčasnosti sa vytvára scenár na motívy knihy a hľadajú sa partneri na tento projekt. Autor už pripravuje aj pokračovanie knihy.

Predstavenie knihy od autora

Ukážka kapitoly

Ak patríte medzi fanúšikov motivačnej literatúry, nič vás nepozdvihne tak, ako návody na úspech v priamom prenose. Autor si niekoľko krát v živote siahol na absolútne dno a následne na to vytvoril ešte väčší úspech, ako bol ten predošlý. Skutočný príbeh, žiadne teórie. Po prečítaní tohto príbehu sa vám zdvihne sebavedomie a už len spomienka naň vám nedovolí nikdy viac emočne padať.

Prečítajte si zadarmo jednu kapitolu z knihy a uvidíte, že sa vám zapáči.

MILAN TKÁČ

Dnes sa venuje IT biznisu, finančnému biznisu a realitnému biznisu na Slovensku, v Česku a
Bulharsku. Jeho najväčšia srdcovka je však vzdelávanie a pomáhanie ľuďom. Neponúka koučing
len podnikateľom, ktorí chcú firmy dostať do dobrých čísel, ale aj obyčajným ľuďom. Spolu so
svojimi obchodnými partnermi vytvára prostredie, kde šikovní a schopní ľudia môžu dobre
fungovať a nachádzať uplatnenie vo svojom obore.

Referencie

Čo vravia na knihu čitatelia?

Skvelá téma školenia, nemám žiadne výhrady. Príjemná atmosféra, dobrá organizácia školenia a príjemné vystupovanie, ako aj rozprávanie Milana. Po školení mám veľkú motiváciu pokračovať v tejto práci ďalej.
Zuzana Verešová
Školenie bolo veľmi dobré a veľmi prospešné do života. Milan ukazoval veľa reálnych príkladov, čo sa dá zmeniť, zlepšiť a ako sa posunúť ďalej. Na školení mi nič nechýbalo a som s nim spokojný.
Filip Paučo
Zo školenia som si odniesol významné veci pre život celkovo a možnosť vytvárať si spätnú väzbu pre seba. Všetko na drille klapalo bez problémov a určite by som ho odporučil aj iným. Milan vychádza z vlastných skúseností, takže sa nejedná o teoretické školenia, ale vyslovene praktické.
Peter Jančík
Za silnú stránku školenia považujem možnosť využiť získané vedomosti nie len v podnikaní s klientami, ale aj v bežnom živote. Drill bol zorganizovaný perfektne a na vysokej úrovni.
Ján Blahunka
Zábavné, stručné, výstižné a hlavne NÁUČNÉ. Silnou stránkou školenia bol samozrejme školiteľ, ale prínosom boli aj informácie, ako sa mám správať v danej kondícii. Výklad bol zrozumiteľný, predaný aj zábavnou formou s individuálnym prístupom.
Tomáš Šnirc
Dril ma nakopol, dodal mi energiu, získal som nové vedomosti a poznatky, uvedomenie si reality. Teším sa na ďalšie školenie od Milana. Téma bola perfektne vysvetlená a rozobraná.
Jaroslav Achim
Vždy keď robí Milan dirlly alebo školenia, tak tam jednoducho musím byť ???? Aj keď som veľkú väčšinu z nich už absolvoval viac krát, vždy si v nich nájdem niečo nové, čo dokážem použiť na zlepšenie biznisu, projektov ale aj osobného života ???? Nepoznám ucelenejšie postupy a som rád za každú možnosť posúvať sa s COACHom vpred!
Ľuboš Šnirc
Začať s Milanom spolupracovať, bolo moje najlepšie rozhodnutie.Veľká profesionalita,super prístup k ľuďom a kolegom. Vie ľudí zaujať,nadchnúť a perfektne vyškoliť.Preto ho neváhajte osloviť a pripojiť sa tak k nám.Veľké skúsenosti,či už z profesionálneho alebo súkromného života. Školenie máte bezplatne a neobmedzené.Kto by o ňom chcel vedieť viac,odporúčam jeho knihu Coach,v ktorej sa dozviete o jeho vzostupoch a pádoch.
Rasťo Švarbalík
Zatiaľ len dve „krátke“ školenia s Milanom,no páčilo sa mi. Čerpá priamo zo života,zo skúseností,vie zaujať a nie je monotónny,čo je pre coacha z môjho pohľadu veľmi dôležité.
Monika Pukáčová

Kúpte si knihu coach

Poučné, zábavné, motivujúce. Samotný autor má spätné väzby od čitateľov, že táto kniha im zvýšila sebavedomie. Po prečítaní príbehu im prišli ich problémy menšie, čím sa vytvoril priestor na ich riešenie.