ŠKOLENIA A DRILLY

Rozdiel medzi „školením“ a školením

Naše školenia nefungujú na princípe: príď, odseď si a zabudni. Práve naopak – jedná sa o dlhodobý cyklus školení a drillov, kde sa vám všetky informácie dostanú až pod kožu a pravidelne pracujete na svojom zlepšení. Navyše, opakovateľnosť školení dodáva do celého školiaceho procesu aj priateľstvo, kedy sa náš kouč s väčšinou svojich odškolených ľudí aj osobne zoznámi a zostáva dlhodobým priateľom.

Poďte sa s nami školiť a vzdelávať

Vďaka našim školeniam dostanete prepracovaný cyklus vzdelávania, efektívnosť práce a lepšiu produktivitu.

4 DÔVODY, PREČO VYUŽIŤ NAŠE ŠKOLENIA

Osobný prístup

Náš školiteľ to s vami nikdy nevzdá a bude vždy stáť po vašom boku.

Stovky vzostupov a pádov

Kouč v educe120 je overený praxou. To, čo školí, si aj reálne zažil.

Praktik, nie Teoretik

Viac než 15 rokov v biznise

Reálne výsledky v prípadoch

Dosahovanie merateľných výsledkov

Referencie

Alias čo o mne hovoria ľudia, ktorých som školil

Milana, ako školiteľa, som stretol asi pred dvomi rokmi. Pamätám si, že som bol emočne dosť nízko a on bol veľmi energický a nadšený. Keď sa človeku nedarí, tak takýto ľudia mu dokonca lezú na nervy. Čiže zo začiatku som mal z neho pocit, že je len ďalší nadšený coach, školiteľ. Postupne, počas rozhovoru, ma však veľa vecí zaujalo. Rozprával ináč ako iný ľudia. Začali sme spolupracovať a táto spolupráca trvá už tretí rok. Skutočne musím povedať, že v mnohých veciach mi zmenil život, vytiahol ma z mnohých problémov a teším sa na ďalšiu spoluprácu s ním.
Miroslav Kollár
Prešiel som si viacerými kurzami a akadémiami, ktoré ma niekam posunuli. No prišiel som do takého štádia, kde som hľadal niečo viac. Aby som viac napredoval, bol rýchlejší, dokončoval cykly, produkoval a rástol ako osobnosť či v biznise alebo v súkromí. Educa120 mi s tým pomohla, teraz extrémne na sebe s Educou120 pracujem, dávam výsledky a môžem odporúčať jej služby a to, čo Educa120 dáva.
Pavol Bernát
Tak, ako i ja, aj Milan niekedy učil v škole. Preto má vzťah k ľuďom, ktorí potrebujú dvihnúť hore. Jednou z vecí, ktoré školí je tónová škála, ktorá človeku pomáha, pretože dneska je svet divý, bláznivý a chce výkony, výkony, výkony. No výkon môže podať iba niekto, kto je v živote spokojný, má víziu a predstavu tom, čo chce robiť. Okrem toho, vie Educa120 tiež priniesť ľudskosť do života a biznisu v podobe skutočnej dôvery v samého seba. To sú veci, ktoré Educa vie spraviť.
Peter Jančík
S Educou120 mám len dobré skúseností. V seminároch alebo v prednáškach nie sú len všeobecné motivačné veci, ktoré vám dokopy nič nedajú, ale sú tam veci z praxe človeka, ktorý má niekoľko obchodov za sebou, absolvoval mentoringy ľudí a reálne im aj pomohol. Takže Educu120 môžem len vrelo odporúčať.

Milana Tkáča poznám zhruba päť rokov a najviac ma na ňom zaujala schopnosť rozprávať s kýmkoľvek a o čomkoľvek. Je to pozitívny človek, stále dobre naladený a asi najvzácnejšia schopnosť na ňom je, že dosahuje svoje ciele. Čo si zaumieni, po tom ide.
Maroš Matta

MÁTE ĎALŠIE OTÁZKY?

Kontaktujte nás prostredníctvom formulára a môžeme sa porozprávať o vašich požiadavkách na školenia a drilly