MILAN TKÁČ

kto je milan tkáč?

Už od narodenia bol človekom, ktorý je hladný po veciach. Kým v minulosti to boli financie, dnes sú to kvalitní ľudia, s ktorými môže pracovať na kvalitných veciach, snoch a cieľoch.

EDUCU Môžete sledovať na:

MILAN TKÁč

Dnes sa venuje IT biznisu, finančnému biznisu a realitnému biznisu na Slovensku, v Česku a
Bulharsku. Jeho najväčšia srdcovka je však vzdelávanie a pomáhanie ľuďom. Neponúka koučing
len podnikateľom, ktorí chcú firmy dostať do dobrých čísel, ale aj obyčajným ľuďom. Spolu so
svojimi obchodnými partnermi vytvára prostredie, kde šikovní a schopní ľudia môžu dobre
fungovať a nachádzať uplatnenie vo svojom obore.

PÁR VIET O MILANOVI

Aby dnes mohol byť tam, kde je, musel si sám nastaviť zrkadlo, naučiť sa počúvať starších, ale aj mladších a veľa obetovať. Jednou z najväčších daní, ktoré mu biznis zobral bola rodina a deti. No prijal to tak, ako to je. Teraz jeho deťmi je krajina a biznis jeho život, aj keď v ňom sem-tam popálil sám seba a ľudí naokolo. Práve preto je jeho vízia vzdelávať a dvíhať ľudí, aby si už nikdy nemuseli prejsť tým, čím si musel prejsť on.

S ČÍM všetkýM VÁM VIE MILAN POMôcť?

Podnikať

Milan v educe120 vás naučí, ako podnikať, robiť štruktúry, zadávať smernice a ako rozbehnúť business tak, aby si ste ho aj udržali. Okrem toho vám vysvetlí, ako s ľuďmi komunikovať, aby ste spolu s nimi mohli vytvoriť niečo veľké.

Posúvať sa ďalej v každej jednej oblasti života

Milan vzdeláva, ale zároveň aj počúva. Preto, ak sa cítite byť zaseknutý v nejakej oblasti, je pripravení vám pomôcť. Či už ide o vzťahy, alkohol, drogy, produktivitu, presadzovanie sa alebo o hocijakú inú oblasť života. Vy a váš príbeh ste pre nás dôležití.

Dobre nastaviť myseľ

Myšlienky sú nadradené. Ak máte počas dňa zaplnenú myseľ len zlými myšlienkami, úspech tak rýchlo nepríde. Milan vám v educe120 ukáže, ako si nastaviť myseľ tak, aby ste mali pred sebou jasné ciele a aby ste sa k nim dostali čo najrýchlejšie.

Referencie

Alias čo o mne hovoria ľudia, ktorých som školil

Milana, ako školiteľa, som stretol asi pred dvomi rokmi. Pamätám si, že som bol emočne dosť nízko a on bol veľmi energický a nadšený. Keď sa človeku nedarí, tak takýto ľudia mu dokonca lezú na nervy. Čiže zo začiatku som mal z neho pocit, že je len ďalší nadšený coach, školiteľ. Postupne, počas rozhovoru, ma však veľa vecí zaujalo. Rozprával ináč ako iný ľudia. Začali sme spolupracovať a táto spolupráca trvá už tretí rok. Skutočne musím povedať, že v mnohých veciach mi zmenil život, vytiahol ma z mnohých problémov a teším sa na ďalšiu spoluprácu s ním.
Miroslav Kollár
Prešiel som si viacerými kurzami a akadémiami, ktoré ma niekam posunuli. No prišiel som do takého štádia, kde som hľadal niečo viac. Aby som viac napredoval, bol rýchlejší, dokončoval cykly, produkoval a rástol ako osobnosť či v biznise alebo v súkromí. Educa120 mi s tým pomohla, teraz extrémne na sebe s Educou120 pracujem, dávam výsledky a môžem odporúčať jej služby a to, čo Educa120 dáva.
Pavol Bernát
Tak, ako i ja, aj Milan niekedy učil v škole. Preto má vzťah k ľuďom, ktorí potrebujú dvihnúť hore. Jednou z vecí, ktoré školí je tónová škála, ktorá človeku pomáha, pretože dneska je svet divý, bláznivý a chce výkony, výkony, výkony. No výkon môže podať iba niekto, kto je v živote spokojný, má víziu a predstavu tom, čo chce robiť. Okrem toho, vie Educa120 tiež priniesť ľudskosť do života a biznisu v podobe skutočnej dôvery v samého seba. To sú veci, ktoré Educa vie spraviť.
Peter Jančík
S Educou120 mám len dobré skúseností. V seminároch alebo v prednáškach nie sú len všeobecné motivačné veci, ktoré vám dokopy nič nedajú, ale sú tam veci z praxe človeka, ktorý má niekoľko obchodov za sebou, absolvoval mentoringy ľudí a reálne im aj pomohol. Takže Educu120 môžem len vrelo odporúčať.

Milana Tkáča poznám zhruba päť rokov a najviac ma na ňom zaujala schopnosť rozprávať s kýmkoľvek a o čomkoľvek. Je to pozitívny človek, stále dobre naladený a asi najvzácnejšia schopnosť na ňom je, že dosahuje svoje ciele. Čo si zaumieni, po tom ide.
Maroš Matta

MÁTE ĎALŠIE OTÁZKY?

Kontaktujte nás prostredníctvom formulára a môžeme sa porozprávať o vašich požiadavkách na školenia a drilly