FIREMNÉ DRILLY

Zorganizujte si firemné procesy vďaka nášmu know-how

Počas firemných drillov sa Milan Tkáč venuje vyššiemu manažmentu, až samotným riaditeľom spoločnosti. Najväčšie zastúpenie majú firmy podnikajúce v segmente obchodu – teda sú zamerané na predaj produktov a služieb. Daným spoločnostiam pomáha Milan zlepšovať firemné procesy a fungovanie predajnej štruktúry. Výsledkom je zvýšenie predaja produktov a služieb, čo vedie k nárastu tržieb a rastu celej firmy, spolu so zamestnancami a obchodníkmi.

Nejedná sa len o prázdne slová a sľuby – výsledky sa aj reálne dostavili.  Nižšie môžete nájsť referencie manažérov, ktorým Milan pomohol zvýšiť predaje a zlepšiť aj ostatné firemné procesy.

Poďte sa s nami školiť a vzdelávať

Vďaka našim školeniam dostanete prepracovaný cyklus vzdelávania, efektívnosť práce a lepšiu produktivitu.

4 dôvody, prečo zvoliť firemný drill

Rast tržieb a predajov

Zmena a nastavenie niektorých procesov zvyčajne vedie k nárastu tržieb a akvizícií nových klientov.

Spokojnosť zamestnancov

Zamestnanci tvoria každú firmu. My na nich myslíme.

Unikátne Know-How

Životný príbeh nášho kouča z neho spravil skúseného veterána s množstvom jedinečných skúseností, ktoré odovzdáva ďalej.

Dlhodobé partnerstvo

Po úspešnom skončení drillov, pravidelne konzultujeme a kontrolujeme nastavené procesy.

Referencie

Alias čo o mne hovoria ľudia, ktorých som školil

Milana, ako školiteľa, som stretol asi pred dvomi rokmi. Pamätám si, že som bol emočne dosť nízko a on bol veľmi energický a nadšený. Keď sa človeku nedarí, tak takýto ľudia mu dokonca lezú na nervy. Čiže zo začiatku som mal z neho pocit, že je len ďalší nadšený coach, školiteľ. Postupne, počas rozhovoru, ma však veľa vecí zaujalo. Rozprával ináč ako iný ľudia. Začali sme spolupracovať a táto spolupráca trvá už tretí rok. Skutočne musím povedať, že v mnohých veciach mi zmenil život, vytiahol ma z mnohých problémov a teším sa na ďalšiu spoluprácu s ním.
Miroslav Kollár
Prešiel som si viacerými kurzami a akadémiami, ktoré ma niekam posunuli. No prišiel som do takého štádia, kde som hľadal niečo viac. Aby som viac napredoval, bol rýchlejší, dokončoval cykly, produkoval a rástol ako osobnosť či v biznise alebo v súkromí. Educa120 mi s tým pomohla, teraz extrémne na sebe s Educou120 pracujem, dávam výsledky a môžem odporúčať jej služby a to, čo Educa120 dáva.
Pavol Bernát
Tak, ako i ja, aj Milan niekedy učil v škole. Preto má vzťah k ľuďom, ktorí potrebujú dvihnúť hore. Jednou z vecí, ktoré školí je tónová škála, ktorá človeku pomáha, pretože dneska je svet divý, bláznivý a chce výkony, výkony, výkony. No výkon môže podať iba niekto, kto je v živote spokojný, má víziu a predstavu tom, čo chce robiť. Okrem toho, vie Educa120 tiež priniesť ľudskosť do života a biznisu v podobe skutočnej dôvery v samého seba. To sú veci, ktoré Educa vie spraviť.
Peter Jančík
S Educou120 mám len dobré skúseností. V seminároch alebo v prednáškach nie sú len všeobecné motivačné veci, ktoré vám dokopy nič nedajú, ale sú tam veci z praxe človeka, ktorý má niekoľko obchodov za sebou, absolvoval mentoringy ľudí a reálne im aj pomohol. Takže Educu120 môžem len vrelo odporúčať.

Milana Tkáča poznám zhruba päť rokov a najviac ma na ňom zaujala schopnosť rozprávať s kýmkoľvek a o čomkoľvek. Je to pozitívny človek, stále dobre naladený a asi najvzácnejšia schopnosť na ňom je, že dosahuje svoje ciele. Čo si zaumieni, po tom ide.
Maroš Matta

MÁTE ĎALŠIE OTÁZKY?

Kontaktujte nás prostredníctvom formulára a môžeme sa porozprávať o vašich požiadavkách na školenia a drilly