Vzostupy a pády – drill

Predstavenie drillu

Školenie je zamerané na zákony vzostupov, ale aj na zákony pádov. Nedá sa ísť stále hore, človek v živote zvykne padnúť na dno. Drill naučí ľudí, čo očakávať a čo robiť, ked sa v živote striedajú vzostupy a pády. Školenie zároveň ukazuje, akým veciam sa vyhýbať, aj keď sú veľmi lákavé a prirodzené. Vyhnite sa zlým veciam a sústreďte sa na tie dobré, alias, snažte sa zminimalizovať pády a maximalizovať vzostupy.

Viac informácií o drille

V dnešnej dobe nie je ťažké uspieť, podarilo sa to už veľa ľuďom. Dôležité však je si tento úspech aj udržať. A to je už oveľa náročnejšie. Život je plný vzostupov, ale aj pádov, často krát veľkých pádov. Umenie je nevzdať to po tých pádoch a ako sa hovorí, postaviť sa, oprášiť sa a ísť ďalej, štverať sa zo dna. Milan vo svojom živote zažil veľa vzostupov, ale aj o to strmších pádov. Jeho rozprávanie je plné životných príbehov a určite vo vás zanechá hlboké stopy.

Hlavné body drillu

  • Vzostupy a pády
  • Čomu sa v živote vyhnúť
  • Praktické využitie v živote

Objednať sa na drill, alebo zistiť ešte viac informácií o školeniach môžete na nasledujúcich kontaktoch. Tešíme sa na vás 🙂

Email: info@milancoach.eu
Telefón: +421 948 737 131

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.