Predstavenie spoločnosti FIN4YOU

Predstavenie školenia

Špeciálne online školenie zamerané na predstavenie firmy FIN4YOU. Prednášať a školiť bude zakladateľ, ale aj hlavný kouč a HR manažér spoločnosti – Milan Tkáč. Milan vám vysvetlí, v čom sa FIN4YOU líši od iných sprostredkovateľských spoločností, na akej báze môžete s nami spolupracovať, ako sa stať franšízantom, ako si zarobiť navyše finančné prostriedky v čase pandémie a krízy, a dozviete sa aj ako vylepšiť svoje finančné portfólio.

Viac informácií o školení

V súčasnosti čelíme krízovej situácií, aká tu sto rokov nebola. Avšak každá kríza je zároveň aj príležitosť. Množstvo iných spoločností prepúšťa a znižuje kapacity. Vo FIN4YOU sa deje presný opak – my sme sa rozhodli prijať nových kolegov do nášho tímu. Školenie vám predsaví spôsoby, ako sa dá robiť finančný biznis ľudským, etickým a morálnym spôsobom. To sú hlavné piliere FIN4YOU.

Hlavné body drillu

  • Možnosť zárobku v čase krízy/pandémie
  • Audit vlastných zmlúv
  • Spolupráca s rýchlo rastúcou firmou

Objednať sa na drill, alebo zistiť ešte viac informácií o školeniach môžete na nasledujúcich kontaktoch. Tešíme sa na vás 🙂

Email: info@milancoach.eu
Telefón: +421 948 737 131

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.