Očakávania a sklamania – drill

Predstavenie drillu

Tento drill je nadstavbou školenia Focus, preto ho odporúčame len pre ľudí, ktorí už absolvovali drill Focus. Naučíte sa reálne určiť a stanoviť svoje ciele tak, aby boli aj dosiahnuteľné v časovom rámci. Nejde o to si stanoviť nereálne ciele a potom pri ich nedosiahnutí byť sklamaný. Skôr naopak, treba byť realista s nádychom optimizmu 🙂 Na drille sa budeme venovať aj vašim sklamaniam v minulosti a ako sa z nich poučiť do budúcnosti.

Viac informácií o drille

Prirodzene platí, že keď sa človek niekoľko krát sklame, klesá mu motivácia, istota, sebadôvera a nechce sa mu do budúcna už niečo podobné skúšať. Avšak aj tieto zlyhania je potrebné si zanalyzovať a zistiť, prečo nastali. Milan vám do vašich sklamaní vnesie „rácio“ a spoločne zistíte, prečo ste v minulosti neuspeli a čo sa dá robiť, aby ste podobné sklamania už nezažili. Stačí si vhodne nastaviť očakávania a môže sa začať!

Hlavné body drillu

  • Analýza minulých sklamaní
  • Nastavenie reálnych očakávaní
  • Ako sa vyhnúť chybám z minulosti

Objednať sa na drill, alebo zistiť ešte viac informácií o školeniach môžete na nasledujúcich kontaktoch. Tešíme sa na vás 🙂

Email: info@milancoach.eu
Telefón: +421 948 737 131

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.