ukážem vám ako zpäťnásobiť váš príjem vo vašej firme.
(Bez veľkej investície, bez zmeny produktu)

ČO HOVORIA NAŠI KLIENTI?

322430_3093295740431_2135343282_o
Milana, ako školiteľa, som stretol asi pred dvomi rokmi. Pamätám si, že som bol emočne dosť nízko a on bol veľmi energický a nadšený. Keď sa človeku nedarí, tak takýto ľudia mu dokonca lezú na nervy. Čiže zo začiatku som mal z neho pocit, že je len ďalší nadšený coach, školiteľ. Postupne, počas rozhovoru, ma však veľa vecí zaujalo. Rozprával ináč ako iný ľudia. Začali sme spolupracovať a táto spolupráca trvá už tretí rok. Skutočne musím povedať, že v mnohých veciach mi zmenil život, vytiahol ma z mnohých problémov a teším sa na ďalšiu spoluprácu s ním.
Miroslav Kollár
Hypotekárny maklér v spoločnosti GEPARD FINANCE, s.r.o.
Pali _
Prešiel som si viacerými kurzami a akadémiami, ktoré ma niekam posunuli. No prišiel som do takého štádia, kde som hľadal niečo viac. Aby som viac napredoval, bol rýchlejší, dokončoval cykly, produkoval a rástol ako osobnosť či v biznise alebo v súkromí. Educa120 mi s tým pomohla, teraz extrémne na sebe s Educou120 pracujem, dávam výsledky a môžem odporúčať jej služby a to, čo Educa120 dáva.
Pavol Bernát
Obchodný a finančný riaditeľ
118438_d795b7ccb94b39787e7aac78236326c0
Tak, ako i ja, aj Milan niekedy učil v škole. Preto má vzťah k ľuďom, ktorí potrebujú dvihnúť hore. Jednou z vecí, ktoré školí je tónová škála, ktorá človeku pomáha, pretože dneska je svet divý, bláznivý a chce výkony, výkony, výkony. No výkon môže podať iba niekto, kto je v živote spokojný, má víziu a predstavu tom, čo chce robiť. Okrem toho, vie Educa120 tiež priniesť ľudskosť do života a biznisu v podobe skutočnej dôvery v samého seba. To sú veci, ktoré Educa vie spraviť.
Peter Jančík
Finančné sprostredkovanie vo firme FIN4YOU na pozícii franšízy ako franšízant
_65A0938
S Educou120 mám len dobré skúseností. V seminároch alebo v prednáškach nie sú len všeobecné motivačné veci, ktoré vám dokopy nič nedajú, ale sú tam veci z praxe človeka, ktorý má niekoľko obchodov za sebou, absolvoval mentoringy ľudí a reálne im aj pomohol. Takže Educu120 môžem len vrelo odporúčať.

Milana Tkáča poznám zhruba päť rokov a najviac ma na ňom zaujala schopnosť rozprávať s kýmkoľvek a o čomkoľvek. Je to pozitívny človek, stále dobre naladený a asi najvzácnejšia schopnosť na ňom je, že dosahuje svoje ciele. Čo si zaumieni, po tom ide.
Maroš Matta
Hypotekárny špecialista
filip
S koučom Milanom Tkáčom z platformy Educa120 som sa stretol asi pred dvoma rokmi, kedy som sa na odporúčanie kamaráta zúčastnil školenia a odvtedy sme v kontakte. Môžem povedať, že vždy, keď som s Milanom, tak mi ukazuje, že veci, ktoré sa javia byť ťažké v skutočnosti nie sú. Vďaka nemu viem, že dané úlohy sa dajú zvládať jednoduchšie, efektívnejšie a naučil som sa lepšie využívať čas. Educu120 by som odporučil každému, kto sa zaujíma o osobnostný rozvoj a chce sa posunúť na ďalšiu úroveň.
Filip Paučo
Marketingový stratég
signal-2023-02-20-072117_002
Na školenie s Educou120 som sa prvýkrát dostal vďaka jednej firme, pre ktorú som na tejto akcii natáčal videá a fotil. Nemal som žiadne očakávania a myslel som si, že to bude iba klasické školenie. Keď kouč Milan Tkáč pod Educou120 začal rozprávať, zažil som niečo, čo som dovtedy na Slovenskej a Českej scéne nevidel. Zaujal ma jeho energeticky prejav a jeho celková energia. Vedel som, že to, čo Milan rozprával, nie je len teória, ale že si to sám prežil, ako píše aj v jeho knihe Coach. Na školeniach Educy120 som sa mohol pýtať na všetko a vždy som dostal radu, ako ďalej. Školenia by som odporučil ďalej, pretože sám vidím, že podávajú reálne informácie, ktoré fungujú.
Jonatan Juhaščik
Kameraman a fotograf
bernatova-web
Do Educy120 som sa dostala cez školenie Milana Tkáča, ktoré mi od začiatku dalo toho veľa. Získala som úplne iný pohľad na prácu, štýl života, začala som sama na sebe pracovať a sledovať svoj progres. Dnes vidím tie krôčiky, ktoré sa v mojom živote zlepšili a som za to Educe120 veľmi vďačná. Zároveň by som chcela odporučiť túto platformu ďalším, aby každý mohol mať možnosť vzdelávať sa a posúvať sa vpred.
Lucia Bernátová
Výkonná asistentka
ja
Na Educu som narazil vďaka firme, s ktorou momentálne spolupracujem. Na prvý pohľad sa môže zdať, že Educa120 je len ďalším organizátorom motivačných školení, ktoré dokážu trvať hodiny a vo výsledku vám nedajú nič, len prázdne motivačné frázy. Musím priznať, že prvého školenia som sa zúčastnil s týmto očakávaním. Avšak, opak bol pravdou. Educa vám poskytne hodnotné informácie a zároveň sa postará, aby ste ich boli schopný využiť aj v reálnom živote. Aj z tohto dôvodu preto môžem Educu a kouča Milana jednoznačne odporučiť aj ostatným.
Martin Benka
Grafický dizajnér
milanb2
Do Educy120 som sa dostal v spolupráci so spoločnosťou Trading Holders, s ktorou sme sa zúčastnili školenia. Odvtedy môžem povedať, že mi pravidelné školenia dali veľa nového o biznise, praktické znalosti, ako napríklad zvýšiť produkciu a prosperovať spolu so spoločnosťou. Určite by som Educu120 odporučil ďalej, pretože je to miesto, kde každý môže osobnostne alebo biznisovo rásť a každý si tam vie nájsť to svoje.
Milan Bardiovský
Správca systémov spoločnosti Trading Holders
milan
Do Educy120 som sa dostal vďaka firme Trading Holders, v ktorej pracujem ako back office riaditeľ. V rámci tejto profesie som sa dostal na moje prvé školenie s koučom Milanom Tkáčom. Odvtedy som sa zúčastnil mnoho ďalších školení s touto platformou, ktoré mi pomohli zadefinovať si slovo „rýchlosť”, uistiť sa v starých, ale nabrať aj nové zvyky, ktoré mi pomáhajú dosahovať úspech. Educu120 by som odporučil ľuďom, ktorí sú zabrzdení a chcú sa posunúť ďalej.
Milan Elčkner
Back office riaditeľ v spoločnosti Trading Holders
radko-web-new
K Educe120 som sa dostal cez Teodora Holtmana, s ktorým sa poznám už niekoľko rokov a momentálne spolupracujeme. Teo ma priviedol na seminár, kde školil kouč Milan Tkáč a kde som si hneď na začiatku uvedomil, že toto nie je len bežný motivačný seminár. Páčilo sa mi, že na školeniach je málo teoretických vecí a viac tých praktických. Okrem toho, Milan vás povzbudí, aby ste skúšali, čo funguje a popritom vám sám dá rady. Najviac mi otvorili oči kurzy Hmla a Kondície a štatistiky. Educu120 by som odporučil ľuďom, ktorí sa chcú posúvať ďalej, mať lepší a kvalitnejší život či už vo vzťahoch alebo vo financiách. Taktiež by som ju odporučil všetkým, ktorí chcú zvýšiť vlastnú hodnotu a vzdelanie, aby mohli dosahovať úspechy pre rodinu a pre seba.
Radovan Horný
Profesionálny poradca v spoločnosti Trading Holders
ria
S koučom Milanom Tkáčom som sa stretla ešte predtým, ako bola založená Educa120. Už vtedy ma školil a dával mi informácie vysokej hodnoty, neskutočne ma podporoval a robil drilly, vďaka ktorým sa mi zlepšili vzťahy, výsledky v práci a systémy. Za veľa Milanovi vďačím a som veľmi rada, že rozbehol Educu120, aby mohol pomôcť aj ďalším ľuďom a zlepšiť im ich životy.
Ria Schneider
COO v spoločnosti Trading Holders
soni.JPG
Patrím medzi ľudí, ktorí až tak nemusia motivačných spíkrov či motivačné školenia, pretože sú to pre mňa len prázdne slová. S Educou120 je to však celkom iné. Všetko, čo školia vychádza z vlastných skúseností a z reálnych dát, preto to funguje a ja som rada, že som si to mohla prežiť na vlastnej koži. Pravidelné školenia s Educou120 má poháňajú vpred a ukazujú mi smer, ktorým môžem rásť. A aj keď si častokrát myslím, že na to nemám, Educa120 mi ukáže opak. Teraz môžem povedať, že moje výsledky, mindset, vzťahy a sebavedomie sa posunuli o niekoľko levelov vyššie. Preto by som tieto školenia odporučila každému, kto chce prekvitať v každej oblasti svojho života a už nikdy o sebe nepochybovať.
Soňa Kačurová
Copywriter
teo
Kouča Milana som spoznal úplnou náhodou na stretnutí, kde som zistil, že to, čo komunikuje sú pravdivé veci. V tom čase som cítil, že náš tím potrebuje niekoho, kto má reálne skúsenosti z praxe. Po pár školeniach s Milanom som si spolu s celým tímom začal uvedomovať, že nejde len o štandardizované dáta, ale že všetky informácie sú veľmi konkrétne a použiteľné pre každého člena tímu. Aplikovaním vedomostí, ktoré som sa v Educe120 naučil, rástli príjmy, zlepšovali sa komunikácie, rástol počet klientov, ale aj počet členov tímu. Ľuďom odporúčam túto platformu, aby nemuseli mrhať časom a peniazmi na vzdelávanie inde ako ja v minulosti, pretože Educa120 je v tom, čo učí bezkonkurečná.
Teodor Holtman
CEO a Supervisor v spoločnosti Trading Holders