Vzostupy a pády – drill

Predstavenie drillu

Školenie je zamerané na zákony vzostupov, ale aj na zákony pádov. Nedá sa ísť stále hore, človek v živote zvykne padnúť na dno. Drill naučí ľudí, čo očakávať a čo robiť, ked sa v živote striedajú vzostupy a pády. Školenie zároveň ukazuje, akým veciam sa vyhýbať, aj keď sú veľmi lákavé a prirodzené. Vyhnite sa zlým veciam a sústreďte sa na tie dobré, alias, snažte sa zminimalizovať pády a maximalizovať vzostupy.

Viac informácií o drille

V dnešnej dobe nie je ťažké uspieť, podarilo sa to už veľa ľuďom. Dôležité však je si tento úspech aj udržať. A to je už oveľa náročnejšie. Život je plný vzostupov, ale aj pádov, často krát veľkých pádov. Umenie je nevzdať to po tých pádoch a ako sa hovorí, postaviť sa, oprášiť sa a ísť ďalej, štverať sa zo dna. Milan vo svojom živote zažil veľa vzostupov, ale aj o to strmších pádov. Jeho rozprávanie je plné životných príbehov a určite vo vás zanechá hlboké stopy.

Hlavné body drillu

  • Vzostupy a pády
  • Čomu sa v živote vyhnúť
  • Praktické využitie v živote

Objednať sa na drill, alebo zistiť ešte viac informácií o školeniach môžete na nasledujúcich kontaktoch. Tešíme sa na vás 🙂

Email: info@milancoach.eu
Telefón: +421 948 737 131